Restauracja z bali drewnianych | Tradycyjna polska kuchnia

Strona Główna < O Restauracji

Restauracja z bali

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca do zorganizowania wydarzenia, to przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Restauracja z bali Czarna Owca w Nowym Targu jest największą drewnianą restauracją w całym kraju. Niepowtarzalne rzeźby i niebywale klimatyczne, przestrzenne wnętrze nadaje charakteru organizowanym uroczystościom i przyjęciom.

W menu naszej restauracji z bali królują najlepsze i najpopularniejsze dania kuchni polskiej. Serwowane podczas organizowanych spotkań rodzinnych i towarzyskich, pozwolą Państwu powrócić do smaków dzieciństwa i zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia Państwa gości. Na życzenie istnieje możliwość dostosowania menu do indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Restauracja z bali drewnianych | Tradycyjna polska kuchnia

Swojski klimat, jaki tworzy wyjątkowe, drewniane wnętrze sprawia, że każdy gość czuje się u nas swobodnie. Jest to niezwykle ważne w czasach, kiedy wiele restauracji wywołuje o swoich klientów niepotrzebne zakłopotanie. W Restauracji Czarna Owca każdy gość czuje się jak z wizytą u dobrych przyjaciół. Dba o to nasza doskonale wykwalifikowana i zgrana jako zespół obsługa, która na co dzień i od święta dzieli się świetnym humorem ze wszystkim odwiedzającymi Czarną Owcę.

W swoich progach organizujemy wydarzenia takie jak wesela czy przyjęcia komunijne, z przyjemnością zdejmując z Państwa dużą część ciężaru przygotowań.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Sympatyczna obsługa Czarnej Owcy chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże przygotować menu dopasowane do indywidualnych wymagań.