Imprezy okolicznościowe | Imprezy firmowe i uroczystości rodzinne

Strona Główna < Imprezy okolicznościowe

Niezapomniane studniówki

Kiedy po wielu latach nauki młodzież powoli zbliża się do matury, jednym z ważniejszych wydarzeń jest impreza organizowana tradycyjnie na 100 dni przed egzaminem dojrzałości. Niezapomniane studniówki to stały punkt przygotowań do zakończenia szkoły, bez którego nie chce się obejść żaden maturzysta. Dobra zabawa podczas balu maturalnego ma bowiem zapewnić powodzenia podczas ważnych egzaminów, od których przecież tak wiele zależy.

Restauracja Czarna Owca w Nowym Targu zaprasza do organizacji niezapomnianych studniówek w swoich niezwykłych wnętrzach. Przestronna sala może wygodnie ugościć nawet duże grupy uczniów wraz z nauczycielami. Elegancko urządzona w drewnie i udekorowana według życzeń grupy, będzie stanowić piękne tło dla wspomnień, które zostaną z młodymi ludźmi przez całe życie. Oferujemy także specjalne studniówkowe menu opracowane przez naszych utalentowanych Szefów Kuchni. Oparte na popularnych daniach kuchni polskiej, zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających gości.

Przystrojony stół w restauracji

Przemiła obsługa naszego lokalu ugości młodzież w doskonałej atmosferze, jak zwykle dzieląc się ze zgromadzonymi swoim dobrym nastrojem. Zapewniamy dostęp do Wi-Fi i oferujemy pomoc w zorganizowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej.

Zachęcamy do kontaktu nauczycieli, rodziców i uczniów. Wspólnie zorganizujemy niezapomnianą studniówkę, która zostanie w pamięci na lata!