Restauracja Czarna Owca

Strona Główna < O Restauracji

Obsługa chrzcin i komunii w Nowym Targu
O restauracji

Restauracja Czarna Owca mieszcząca się w Nowym Targu jest największą drewnianą restauracją w całym kraju. Niepowtarzalne rzeźby i niebywale klimatyczne, przestrzenne wnętrze nadaje charakteru organizowanym uroczystościom i przyjęciom. W menu naszej restauracji znajdują się najlepsze i najpopularniejsze dania kuchni polskiej, które serwowane podczas organizowanych spotkań rodzinnych i towarzyskich pozwolą Państwu poczuć starannie wyselekcjonowane smaki regionalnych receptur i wysokiej jakości składników.

Imprezy okolicznościowe w Czarnej Owcy


Restauracja Czarna Owca

Czarna Owca daje wiele możliwości dzięki swojemu wyjątkowemu wnętrzu - może służyć zarówno za salę weselną lub balową, jak i być idealnym miejscem do organizacji chrzcin i komunii. Dzięki przestronnym pomieszczeniom, nasza restauracja jest idealnym miejscem na organizację wesela. Przełamując panujący obecnie trend sal weselnych urządzonych w bardzo oficjalnym stylu, w którym nie każdy z gości może się odnaleźć, nasza restauracja stawia na swojski klimat, w którym każdy może poczuć się komfortowo.

Pyszny początek dnia – śniadania w restauracji Czarna Owca

Żyjemy nie tylko wieczornymi imprezami. Poranki w restauracji Czarna Owca są sympatyczne i rodzinne dzięki przygotowanym śniadaniom, na które zapraszamy od wtorku do niedzieli do godziny 11. Serwujemy specjalnie przygotowane menu śniadaniowe, które będzie dodającym sił, pysznym początkiem dnia!

Z Czarną Owcą nie musicie się martwić o swoje pociechy. Specjalnie dla najmłodszych zorganizowaliśmy kącik zabaw, w którym po prostu nie można się nudzić :-) A gdy zrobi się już ciepło, zapraszamy na smaczne obiady i kawę, które podamy przy drewnianych, oryginalnych stołach z lekkimi krzesłami (krzesła nie są drewniane), by móc odprężyć się na świeżym powietrzu, w promieniach letniego słońca.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami!