Imprezy okolicznościowe | Imprezy firmowe i uroczystości rodzinne

Strona Główna < Imprezy okolicznościowe

Pierwsze komunie

Polska kultura zakłada wspólne biesiadowanie w rodzinnym gronie jako uświetnienie kilku kościelnych sakramentów. Jednym z przykładów są tradycyjnie bardzo wystawne pierwsze komunie, które nazywane są nawet czasami małymi weselami. Młody człowiek przyjmuje po raz pierwszy w życiu najświętszy sakrament, a jego najbliżsi gromadzą się wokół niego, wspólnie celebrując ten podniosły moment.

Z tej okazji spotyka się niekiedy cała rodzina, która stanowić może przecież bardzo liczne grono. Kiedyś organizacją przyjęć na komunie zajmowały się zatroskane matki i babki, a dziś wyręczają je właściciele sal i specjalnie przeznaczonych ku temu lokali. Jednym z nich jest Czarna Owca, zapraszająca Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty przygotowanej specjalnie na pierwsze komunie.

Przystrojony stół w restauracji

Przestronna sala biesiadna z tradycyjnym, drewnianym wystrojem i ogniem wesoło palącym się w kominku to doskonałe miejsce do radosnych, rodzinnych spotkań. Zapewniamy menu czerpiące z najlepszych potraw kuchni polskiej, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. W razie potrzeby istnieje także możliwość dostosowania potraw do indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa imprezy.