Restauracja Czarna Owca

Strona Główna < Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Wesela, komunie i chrzciny

Biesiadowanie przy wspólnym stole z okazji zamążpójścia przedstawia obraz namalowany już w 1566 roku pt. „Chłopskie wesele”. Początkowo, zgodnie z polską tradycją, wesele organizowane było w domu panny młodej. Podobnie, jeszcze do niedawna, było w przypadku chrzcin i komunii lub innych imprez okolicznościowych – wszystkie odbywały się w domach gospodarzy.

Ten czas minął wraz z dostępnością sal, w których można zorganizować swoje przyjęcie. Jest to idealne rozwiązanie dla gospodarzy imprez okolicznościowych i rodzinnych, gdyż z wynajęcia sali płyną same korzyści – nie trzeba uszczuplać listy gości ze względu na niewielką ilość miejsca w domu, nie trzeba się martwić o skargi sąsiadów czy o przygotowanie oprawy i sprzątanie mieszkania.

Oprócz tego, załoga restauracji zawsze może służyć radą przy wyborze dań i dekoracji na urządzane przyjęcie oraz zaproponować ciekawe pomysły, z których skorzystali wcześniejsi goście. Czarna Owca z pewnością Wam pomoże!

Czarna Owca jest jak staropolska karczma – drzwi do niej są zawsze szeroko otwarte, by przywitać tłumnie przybyłych gości i zapewnić im najlepsze jedzenie i zabawę. Dlatego zachęcamy do poznania naszej oferty organizacji imprez okolicznościowych by przeżyć zabawę swojego życia, w wyjątkowej atmosferze, wśród dobrego, polskiego jedzenia i zapachu drewnianych bali.

Przystrojony stół w restauracji

Organizujemy:

  • wesela
  • komunie
  • chrzciny
  • imprezy okolicznościowe

Zapewniamy podstawowy wystrój sali, tzn. białe obrusy, żywe kwiaty, świeczniki oraz pyszne posiłki i miłą obsługę. Na weselach, chrzcinach i komuniach oferujemy prawdziwe swojskie wędliny wędzone w tradycyjny sposób. Dla naszych gości posiadamy: otwarte wifi, pokój zabaw dla dzieci oraz pokój dla nowożeńców do wyłącznej dyspozycji.

Istnieje możliwość zamówienia tzw. góralskiego stołu, na którym znajdą się rarytasy kuchni regionu podhalańskiego. Będzie to z pewnością oryginalny dodatek, podkreślający charakter wesela.