Imprezy okolicznościowe | Imprezy firmowe i uroczystości rodzinne

Strona Główna < Imprezy okolicznościowe

Tradycyjne chrzciny

W polskiej kulturze jednym z ważniejszych wydarzeń świętowanych w rodzinnym gronie są tradycyjne chrzciny. Najmłodszy członek rodziny przyjmuje od księdza swój pierwszy sakrament, a najbliżsi pragną z tej okazji wspólnie zasiąść do stołu i biesiadować na jego cześć, wspólnie ciesząc się z przyjęcia dziecka do wspólnoty religijnej.

Dawniej przyjęcia z tej okazji organizowano w domu rodziców maleństwa. Dziś nie jest już konieczne samodzielne przygotowanie przez rodziców tej niekiedy bardzo wystawnej imprezy. Tradycyjne chrzciny można zorganizować we wnętrzu specjalnie dedykowanej temu Sali. Obsługa zadba nie tylko o piękną oprawę, lecz także o odpowiednie menu i życzliwe przyjęcie wszystkich zgromadzonych gości.

Przystrojony stół w restauracji

Czarna Owca zaprasza Państwa do zorganizowania wyjątkowej uroczystości, jaką są polskie tradycyjne chrzciny w swoich skromnych progach. Przytulny, drewniany wystrój naszej sali to doskonałe tło dla przyjęć w rodzinnym gronie. Dla najważniejszej osoby tego dnia, czyli Państwa dziecka, przygotowaliśmy oryginalną, drewnianą kołyskę. Stanowi ona punkt centralny dekoracji, których wybór ustalamy wspólnie z organizatorami. Proste, swojskie menu oparte na najpopularniejszych daniach kuchni polskiej zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych członków rodziny.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.